Благодійний проект компанії «Бізнес-Лінк»:
ділимося знаннями, щоб зробити світ кращим
Відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС працює на базі дитячого садка №777 за адресою м. Київ, просп. Свободи, 2Б.
Цей заклад став одним із перших об'єктів благодійної роботи освітнього агентства «Бізнес-Лінк». На перший погляд, це звичайний дитсадок: іграшки, конструктори, яскраві меблі.

Проте тут усе інакше. Не чути гучного сміху, тупоту дитячих ніжок. А персоналу садочка доводиться щодня важко працювати, щоб навчити дітей найпростішого: тримати рівновагу, сидіти, самостійно їсти, робити перші кроки.

У групі наразі 17 діток у віці від 3 до 11 років, із якими займаються 8 вихователів. Найчастіше ці діти виховуються в неповних, малозабезпечених сім'ях, є декілька дітей бійців АТО та сиріт, тому повноцінне лікування для них – занадто дороге. У цій установі всі реабілітаційні послуги надають безплатно, проте матеріальне забезпечення від держави майже не надходить. Ремонт, спеціальні меблі та необхідне обладнання здебільшого купують спонсори.
«Бізнес-Лінк» із 2011 року здійснив закупівлю спеціальних столів для дітей, персоналу та стільців, подарунків до Нового року, ялинки та іграшок. І ми не плануємо зупинятися, адже дітям також потрібні послуги масажистів, канцтовари та багато іншого. Саме тому ми передаємо частину коштів від вебінару на цей проект і обов'язково відзвітуємо про їх реалізацію.
Реєстрація
Якщо у вас є запитання та бажання допомогти додатково, даємо контакти завідувачки:
Чувакова Тетяна Яківна
Телефон: +380982777450
Made on
Tilda